Blaszane garaże drewnopodobne – klasyka i trwałość

Blaszane garaże drewnopodobne – klasyka i trwałość

Drewno stanowi wzorzec klasycznego designu. Konstrukcje wykonane z tego materiału kojarzą nam się z lasem, spokojem i naturą. Niestety drewniane garaże często oznaczają poniesienie wysokich kosztów oraz konieczność impregnacji drewna i późniejszej konserwacji. Jednak nic straconego! Istnieje alternatywa, która do złudzenia przypomina prawdziwe drewno. Są nią blaszane garaże drewnopodobne.

Czym jest pokrycie drewnopodobne?

Co kryje się pod tą nazwą? To nic innego, jak garaże z poszyciem wykonanym z trwałej blachy ocynkowanej, na którą naniesiona została specjalna powłoka akrylowa imitująca prawdziwe drewno. Wśród kolorów najczęściej wybieranych przez Klientów znajduje się złoty dąb oraz orzech. Konstrukcja wykonana w większości z profili zamkniętych, narożne i dachowe okucia, poziome przetłoczenia blachy sprawiają, że blaszaki drewnopodobne przez długie lata zdają egzamin ze świetnego wyglądu i trwałości.

Dodatkowe wyposażenie garaży drewnopodobnych

Należy dodać, garaże drewnopodobne można wyposażyć w dodatkowe ocieplenie na ścianach oraz dachu, w rynny, automat do bramy, czy też świetliki. Klienci chętnie decydują się również na okna oraz dodatkowe wejścia boczne. Okno powoduje, że do garażu wpada więcej światła, co sprawia, że często nie ma potrzeby jego instalacji. Z kolei dodatkowe drzwi wejściowe są dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na otwieranie bramy lub po prostu nie zawsze mają taką potrzebę. Dzieje się tak np. w sytuacji, gdy blaszak oprócz schronienia pełni także funkcję schowka na narzędzia.

Oferta: Garaże Drewnopodobne 

Udogodnień, które zwiększą komfort użytkowania garażu jest naprawdę wiele. Dzięki nim blaszak nie musi pełnić jedynie funkcji schronienia dla pojazdów. Może być również traktowany jako warsztat oraz miejsce przechowywania narzędzi. Blaszany garaż jest  także świetną opcją dla gospodarstw, gdzie pojawiło się drugie auto, dla którego brakuje miejsca w dotychczasowym garażu. W krótkim czasie można postawić konstrukcję, która ochroni nasz pojazd przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, czy też ewentualną kradzieżą.

producent garaży drewnopodobnych

Na koniec warto zaznaczyć, że budowa garażu blaszanego nie jest obłożona wieloma regulacjami prawnymi. Często zdarza się, że można go postawić bez pozwolenia na budowę. To zdecydowana zaleta, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy mamy dosyć załatwiania czasochłonnych formalności. Nic więc dziwnego, że blaszane garaże drewnopodobne są tak popularne! Oferują satysfakcjonujące i szybkie efekty oraz stosunkowo niską cenę.